Uncategorized

Permen – popularny suplement diety przeznaczony dla mężczyzn z zaburzeniami wzwodu

Jeszcze kilkanaście lat temu mężczyźni z zaburzeniami wzwodu mieli zdecydowanie mniej możliwości terapii niż dziś. Wszystko to zmieniło się w 1998 roku. Wówczas pojawiła się na rynku Viagra – pierwszy na świecie lek dedykowany mężczyznom z niską potencją. Obecnie w aptekach można zaopatrzyć się zarówno w leki jak i suplementy diety na zaburzenia wzwodu. Do tej drugiej kategorii zalicza się m.in. Permen. Jest to jeden z najbardziej znanych suplementów diety dla mężczyzn z tą wstydliwą przypadłością. W poniższym artykule dokładnie sprawdzamy, w jaki sposób Permen pomaga w odzyskaniu sprawności seksualnej mężczyznom. 

Permen – suplement diety na potencję o udowodnionym naukowo działaniu 

Permen to jeden z najpopularniejszych suplementów diety przeznaczony dla mężczyzn z zaburzeniami wzwodu. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, iż opiera się on na starannie dobranej kompozycji naturalnych ziół. Ich zadaniem jest poprawa potencji a także usprawnienie procesu produkcji spermy, czyli spermatogenezy. Producent Permen wskazuje również, iż produkt ten ma także zbawienny wpływ na męskie libido oraz usprawnia funkcjonowanie układu moczowego.

Podstawowym składnikiem Permen jest ekstrakt z buzdyganka naziemnego, który uznawany jest za naturalny afrodyzjak. Oprócz tego, w składzie Permen znajduje się również L-arginina oraz ekstrakt z żeń-szenia. Więcej informacji o działaniu składników Permen zamieściliśmy w kolejnej części artykułu. Co najważniejsze, wszystkie składniki suplementu diety Permen są w 100% pochodzenia naturalnego. Dzięki temu środek ten nie wywołuje żadnych groźnych efektów ubocznych. Jednocześnie jego skuteczność jest także bardzo wysoka.

Permen – składniki suplementu diety

Siłą suplementu diety Permen jest naturalny skład. Producent podkreśla, iż środek ten stworzono wyłącznie na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych. Są to ekstrakty tych roślin, których wpływ na męską potencję wielokrotnie został potwierdzony przez niezależnych naukowców z całego świata. Do podstawowych składników suplementu diety Permen zaliczamy:

  • Ekstrakt z żeń-szenia. Roślina znana wiele tysięcy lat temu na Wschodzie. Jest wykorzystywana w leczeniu i zapobieganiu różnych chorób aż do dnia dzisiejszego. Ma ona również niezwykle pozytywny wpływ na męską sferę seksualną. Badania wskazały jednoznacznie, że dzięki ekstraktowi z żeń-szenia mężczyzna jest w stanie przez dłuższy czas pozostawać w stanie wzwodu. Jednocześnie u mężczyzn stosujących żeń-szeń w sposób regularny zaobserwowano większe libido. Panowie stosujący żeń-szeń podkreślają także, że dzięki niemu czerpią znacznie większą satysfakcję z intymnych zbliżeń.
  • Ekstrakt z buzdyganka naziemnego. Jest to zioło, które również ma wieloletnią tradycję stosowania w medycynie chińskiej i indyjskiej. Wyróżnia się ono właściwościami pobudzającymi, tonizującymi oraz wzmacniającymi. Dzięki ekstraktowi z buzdyganka naziemnego możliwe jest zlikwidowanie bądź znaczne zmniejszenie stanów zapalnych w okolicach gruczołu krokowego. Buzdyganek naziemny przyczynia się także do ustabilizowania funkcjonowania gospodarki hormonalnej oraz poprawia działanie układu krążenia. W buzdyganku naziemnym znajduje się substancja o nazwie protodioscyna. Jej zadaniem jest poprawa funkcjonowania mechanizmu erekcji. Ponadto przyczynia się ona do spotęgowania doznań odczuwanych przez mężczyznę w trakcie intymnych zbliżeń. Buzdyganek naziemny jest także źródłem saponin. Są to składniki niezbędne do prawidłowego przebiegu procesu spermatogenezy, czyli produkcji spermy.
  • Ekstrakt z L-argininy. L-arginina to aminokwas, który znajduje się w wielu białkach składających się na ciało człowieka. L-arginina jest pozyskiwana do ludzkiego organizmu z wielu pokarmów, m.in. płatków owsianych, mięs, ryb czy nabiału. L-arginina bierze czynny udział w syntezowaniu tlenku azotu. Ma to ogromny wpływ na poprawność funkcjonowania mechanizmu erekcji w męskim organizmie. L-arginina sprawia, że dopływ krwi do prącia zostaje znacznie wzmocniony, dzięki czemu mężczyzna bez trudu uzyskuje wzwód.